Firma

JASAM - to właśnie my!

Działamy już od 1998 roku i przez te lata staliśmy się jedną z czołowych firm w regionie warmińsko-mazurskim, oferujących materiały budowlane. Doskonale znamy naszą branżę i mamy ogromne doświadczenie, dlatego zaufały nam już setki tysięcy klientów. Planują Państwo remonty? Olsztyn lub okolice to teren, który zamieszkujecie lub na którym działacie? Odwiedźcie jeden z marketów JASAM!

Chcesz wyremontować mieszkanie, wybudować dom a może odnowić elewację? Nie jesteś sam. Jest JASAM.

Remonty Olsztyn - Dlaczego JASAM?

 • Mamy wszystko. Wiele potrafimy.
  Nieustannie rozszerzamy ofertę, by sprostać Twoim wymaganiom. Zapewniamy dostęp do najlepszych produktów i najnowszych technologii w zakresie budownictwa. Oferowane przez nas materiały budowlane posiadają wszelkie niezbędne atesty i gwarancje jakościowe. Dysponujemy ogromną powierzchnią magazynową, co gwarantuje, że większość asortymentu dostępna jest od ręki. Dzięki nam remonty w mieście Olsztyn przebiegają sprawnie i bezproblemowo.
 • Oszczędzanie? Tylko z nami!
  Jesteśmy w stanie zaproponować najniższe ceny, ponieważ towar odbieramy bezpośrednio z fabryk i jesteśmy członkiem grupy zakupowej Patio. W naszych marketach znajdziesz materiały budowlane sprawdzonych producentów, które pozwolą zbudować dom lub wykonać remonty od fundamentów aż po dach.
 • Klient - nasz szef!
  Nasi klienci są dla nas najważniejsi, zarówno biznesowi, jak też indywidualni. Nic nie jest dla nas tak istotne, jak Twoja satysfakcja.
 • Chcemy być jeszcze bliżej Ciebie
  Wciąż zwiększamy naszą sieć sprzedaży i otwieramy kolejne markety w największych miastach naszego regionu. Chcemy, byś miał do nas jak najbliżej - to pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.
 • Wciąż się uczymy
  Jeden z naszych największych atutów to świetnie przygotowana załoga, która regularnie uczestniczy w szkoleniach organizowanych przez dostawców. Nasi sprzedawcy mają szczegółową wiedzę na temat oferowanych przez siebie towarów, a nasi Klienci zawsze mogą liczyć na ich fachową pomoc.
Jasam sp. z o.o. 10-900 Olsztyn, ul. Piłsudskiego 66
KRS: 0000018598 NIP: 739-28-89-548 Regon: 510676760
Kapitał zakładowy: 2 596 500 zł

Gwarancja najlepszych CEN

Celem przejrzystości obsługi i bezpieczeństwa klientów wykonaliśmy montaż komputerowej telewizji przemysłowej częściowo sfinansowany ze środków prewencyjnych ubezpieczyciela PZU S.A. Oddział Gdańsk.

Starannie dobrane PRODUKTY

JASAM oferuje produkty ponad 200 starannie wybranych liderów rynku materiałów budowlanych w Europie i na świecie. To gwarancja doskonałej jakości.

Fachowa POMOC

Zapewniamy fachową obsługę i pomoc doradców technicznych na każdym etapie budowy.

Karta stałego klienta


Zamknij

Na stronie używamy plików cookie w celu ułatwienia korzystania ze strony, tworzenia statystyk, dostosowywania reklam do zainteresowań. Jeśli się nie zgadzasz na cookies, zmień ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji